Part #YSC060G3ELB0000
MFG #YSC060G3ELB0000
Product Description
5 Ton Cooling, 208/230 VAC 60 Hz 3-Phase, 29 A MCA/1.4 A FLA Fan Motor, 4.88 kW, 14 SEER/12 EER, Zinc Coated/Weather Resistant Baked Enamel, Heavy Gauge Galvanized Steel, R-410A, Low Gas Heat, Standard Efficiency, Convertible Air Flow, Electromechanical Control Unit, Scroll Compressor, Packaged Rooftop Air Conditioner
Part #YSC060G3ELB0000
MFG #YSC060G3ELB0000
Product Description