Part #EQBFM185A0AH11
Product Description
18.5" x 21" x 5", 400 to 1600 CFM, MERV 11, 18 Gauge Painted Steel Cabinet, Cabinet Air Filter
Cabinet Air Filter
Part #EQBFM185A0AH11
Product Description