Part #EQBFM235A0AH11
Product Description
23.5" x 21" x 5", 300 to 1700 CFM, MERV 11, 18 Gauge Painted Steel Cabinet, Cabinet Air Filter
Cabinet Air Filter
Part #EQBFM235A0AH11
Product Description